Wyniki kwalifikacji „Gniew 2015” do turnieju finałowego Mini Olympic Games

W pięknej hali Widowiskowo-Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie odbył się półfinałowy turniej tenisa stołowego, który był eliminacją do turnieju finałowego – /17-18.10.2015 r -Kraków/. Na starcie tych eliminacji stanęło ponad 100 dziewcząt i chłopców z województw kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego i pomorskiego, których powitał dyrektor turnieju p. Jan Juwa.gniew foto 8

Wśród dziewcząt zwyciężyła Zuzanna Sułek- LKTS Luboń/pierwsza od lewej/ 2. była Weronika Dombka LKTS Luboń a 3. Karolina Oleksik /GKTS Gdańsk/

foto-mog

Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem został Kacper Marchlewski KTS Toruń /pierwszy z lewej/, 2. miejsce zajął Patryk Pyśk LKTS Luboń a 3. był Patryk Kwiatkowski MTS Kwidzyn.

gniew foto 7

Pierwsze ósemki zawodniczek i zawodników otrzymały piękne puchary, medale i upominki.