IV Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów

W niedzielę 22 maja br. odbył się w hali MRKS Gdańsk się kolejny turniej, w którym rywalizowali zawodnicy najmłodszej kategorii wiekowej Skrzatki i Skrzaci. Wśród Skrzatek najlepsza była Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/, drugie miejsce zajęła Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/, trzecie miejsce wywalczyła Małgorzata Nurzyńska /GKTS Gdańsk/, czwarte miejsce zajęła Anna Draws /GKS Żukowo/. wśród Skrzatów  czwarty raz zwyciężył Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/ przed Rafałem Formelą /MRKS Gdańsk/, trzecie miejsce wspólnie zajęli Piotr Sękowski /GKTS Gdańsk/ i Miłosz Tarakan/Ks Beniaminek 03 Starogard Gdański/.

Wyniki końcowe:2016_05_22_Wyniki_IV_WTK_SKRZATEK_SKRZATÓW

Listy Klasyfikacyjne po IV WTK: 2016-05-22_LISTA_KLASYFIKACYJNA_SKRZATEK_SKRZATÓW_po_IV_WTK

Zawody poprzedziła ceremonia dekoracji zwycięzców i uczestników III WTK Skrzatek i Skrzatów.