Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk)- mistrzynią Polski w grze pojedynczej i grze podwójnej mieszanej juniorów; Drużyna juniorek MRKS Gdańsk mistrzami Polski

W dnaich 27-30 kwietnia br. w Zielonej Górze rozgrywane były Drużynowe i Indywidualne Mistzostwa Polski Juniorów. W turnieju drużynowym juniorów nasze województwo reprezentowała drużyna – KS AZS AWFiS Gdańsk, która wywalczyła miejsce 5-8. W turnieju drużynowym juniorek uczestniczyły dwie drużyny pomorskie GKTS Gdańsk ki MRKS Gdańsk.Do najlepszej ósemki turnieju drużynowego zakwalifikowała sie drużyna MRKS Gdańsk (w składzie Wiktoria Wróbel, Adrianna Licbarska i Beata Traczyk-Kępa), która następnie pokonała kolejno drużyny Bogorię Grodzisk Mazowiecki (3:1), Politechnikę Rzeszów (3:1) i w finale UKS Dojlidy Białystok 3:0.

W turnieju indywidualnym reprezentowali nas juniorzy: Rafał Formela i Jan Sękowski z MRKS Gdańsk oraz Maksymilian Alot i Igor Franc z KS AZS AWFiS Gdańsk. Ewa Krakowiak (GKTS Gdańśk) i Wiktoria Wróbel, Adrianna Licbarska i Beata Traczyk – Kępa (wszystkie MRKS Gdańsk). Największy sukces odniosła Wiktoria Wróbel, która wywalczyła drugi raz z rzędu tytuł Mistrzyni Polski.

Trzeci tytuł mistrzowski wywalczyła Wiktoria Wróbel z wychowankiem UKS Lis Sierakowice Dawidem Michną w grze podwójnej mieszanej.

W grze podwójnej juniorek nasze reprezentantki wywalczyły trzy medale: srebrny Wiktoria Wróbel z Iloną Sztwiertnia (SKTS Sochaczew) i dwa brązowe – Adrianna Licbarska z Anną Brzyską (PKS Kolping Jarosław) i Marcelem Błaszykiem ((KS Polonia Kielce)

Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i trenerom.