Weterani i Amatorzy wyłonili mistrzów województwa pomorskiego

Z udziałem 46 zawodników rozegrano Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Weteranów i Amatorów w czterech kategoriach wiekowych ” 40 – 49′, „50 – 59” „ponad 60” i „do 39” (amatorzy). W kategorii „40_49” zwyciężył Wojciech Kowalski przed Krzysztofem Konkelem i Adamem Kozikowskim. W kategorii  „do 59”  tytuł mistrzowski wywalczył Zbigniew Kuziemkowski a miejsca na podium zajeli Dariusz Świder i Tomasz Malinowski. Kategorię  „ponad 60” wygrał Krzysztof Zgłobicki przed Andrzejem Malarczykiem i Bogdanem Kwidzińskim. Najlepszym wśród amatorów był Grzegorz Krzewski , drugie miejsce wywalczyła jedyna kobieta uczestnicząca w zawodach Beata Traczyk – Kępa a trzecie miejsce wywalczył Krystian Kuziemkowski.

Komunikat końcowy: 2024-06-022_KOM_M_Woj_WEterani